"ОТАН ТАРИХЫ ӘДЕБИЕТТЕРДЕ" 03.10.2023ж."Оқуға құштар колледж" жобасы аясында Абай кітапханасымен бірлесіп МКҚК "Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" студенттері Темірбек Жүргеновтің 125 жылдығына арналған "Отан тарихы әдебиеттерде" іс – шарасына белсене қатысты. Темірбек Жүргенов – ұлттың болашағын ойлап, тіліміз бен діліміздің, салт-дәстүріміздің, мәдени құндылықтарымыздың ұлықталуына айрықша іңкәрлікпен атсалысқан бірегей тұлға. Темірбек Жүргенов есімі қазақ халқына ғана емес, Орта Азия халықтарына ортақ тұлға. Мақсаты-қазақ тарихынан сыр шертетін кітаптарды оқуға тарту, патриот-азаматтың белсенді өмірлік ұстанымын қалыптастыру, Отанға және өз өлкесіне деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу. "ИСТОРИЯ РОДИНЫ В ЛИТЕРАТУРЕ" 03.10.2023г. В рамках проекта «Читающий колледж» совместно с библиотекой им.Абая студенты ГККП «Колледжа индустрии питания и сервиса» приняли активное участие в мероприяти "История Родины в литературе", посвященное 125 – летию Темирбека Жургенова. Темирбек Жургенов - уникальный человек, который заботился о будущем нации и внес особый вклад в популяризацию нашего языка и менталитета, традиций, культурных ценностей. Имя Темирбека Жургенова является общим не только для казахского народа, но и для народов Средней Азии. Цель-привлечение к чтению книг казахской истории, формирование активной жизненной позиции гражданина-патриота, воспитание любви к Родине и своему краю.