Шымкент қаласы "Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" МКҚК Тәуелсіздіктің 30 жылдығы мерекесімен тұспа-тұс келіп отырған Шымкент қалалық саяси қуғын-сүргін құрбандары музейіне 2 қараша 20-жыл толуына байланысты өткізілген іс-шараға колледж тарапынан 200 студент қатысты.
Іс-шараның мақсаты:
? Саяси қуғын сүргін құрбандары жөнінде оқиғаны оқушыларға дұрыс терең түсінік беру, олардың саяси санасын ояту, оқушылардың адамгершілік көзқарастарын қалыптастыру.
? Студенттердің тыңдау, ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
? Студенттердің бойына Отансүйгіштікке, патриоттық сезімін, ерлік, батылдық, шындық, төзімділік, адамгершілік қасиеттерін дарыту.Саяси қуғын-сүргінге ұшыраған ақын-жазушылардың ерлігін, үлгі-өнеге ету.
Іс-шара барысында музейде орналасқан тарихи құндылықтармен танысу, фильм көру және кофе-брейк ұйымдастырылған.
Шымкент қаласы мәдениет,тілдерді дамыту және архивтер басқармасының «Шымкент қалалық саяси қуғын-сүргін құрбандарының музейіне» Алғыс білдіреміз!
???Возможно, это изображение (кирпичная стена)Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)