Шымкент қаласы «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» 08.11.2021ж «Шымкент қаласының дін істері басқармасы» мемлекеттік мекемесі «Күрең тұлпар» ҚБ ұйымдастыруымен «Ақниет ақпараттық насихаттау және оңалту» орталығының аймақтық басшысы, теолог маман Оспанов Дәлелхан Қоңырбайұлымен «Діни экстремизмнің алдын алу және діни сергектік» тақырыбында кездесу өтті.
Дінтанушы Д.Оспанов студенттерге деструктивті ұйымдарға түсетін діни ағымдар мен жастардың мәселелері туралы лекция оқылды. Сондай-ақ, діни эстремизмнің алдын алу, осындай жағдайларға тап болған жастардың жауапкершілігі мен күрес жолдары туралы әңгіме қозғалды. Студенттер белсенді сұрақтар қойды.Сондай-ақ сала мамандары қазіргі уақытта в контакте, инстаграм, ютуб, телеграм және де уатсап желілеріндегі келетін діни ақпараттарды қолданған кезде арнайы мешіт имамдарының және теолог мамандарының көмегіне жүгінген дұрыс екендігін айтты.Возможно, это изображение (1 человек)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, в помещении и текст «I SANALY URPAQ G»)