Студенттер Маханбет Балнұр топ А9 - 23қ, Асилова Арайлым топ К34-23қ, Талғатбеков Давран мен Бабатаев Әлихан тоа П26 - 23р жазушы Б. Майлин туралы ақпарат дайындады, Қаныбек Дінмұхаммед топ А10 - 23қ, Мирхашимова Лиана топ К40 - 23р, Скворцов Валерий топ П25-23р тұсаукесерде жазушы шығармашылығын ашты І.Жансүгірова, Әділбек Аяна топ К34-23қ, Колдибаев Ербол топ А10-23қ, Ералхан Гүлден топ К37-23р С.Сейфуллиннің шығармашылығы бойынша әдеби материал ұсынды. Іс-шара барысында Алаштың қазақ әдебиетіндегі идеялары, үш қайраткердің тұлға ретінде қалыптасуы талқыланып, қазақ жазуының тарихына тоқталды. Әдеби кешке қатысушылар үш жазушының өмірі мен шығармашылығы туралы қызықты тарихи фактілерді білді. Іс-шараның мақсаты: студенттерді Отан тарихы мен тарихи тұлғалардың тағдырына баулу, оқуды насихаттау, қазақ әдебиетінің рөлін арттыру, патриотизмге тәрбиелеу. Студенты гр. А9-23қ Маханбет Балнұр, гр. К34-23қ Асилова Арайлым, гр. П26-23р Талгатбеков Давран и Бабатаев Алихан подоготовили информцию о писателе Б.Майлине, гр. А10-23қ Қаныбек Дінмұхаммед, гр. К40-23р Мирхашимова Лиана, гр. П25-23р Скворцов Валерий раскрыли в презентации творчество писателя І.Жансугурова, гр. К34-23қ Адилбек Аяна, гр. А10-23қ Колдибаев Ербол, гр. К37-23р Ералхан Гүлден представили литературный материал по творчеству С.Сейфуллина. В ходе мероприятии преподаватели Г. Б Ертаева, Г.А Сейфолла, Г.Б Базарбай вместе со студентами обсуждали идеи «Алаш» в казахской литературе, политической истории, формирование трех деятелей как личностей и затронули историю казахской письменности. Участники литературного вечера узнали интересные исторические факты о жизни и творчестве трех писателей. Цель мероприятия: приобщение студентов к истории Отечества и судьбам исторических личностей, пропаганда чтения, повышение роли казахской литературы, воспитание патриотизма.