23.02.2024ж. "Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" МКҚК-да ҚазКСР академигі, ұлы геолог Қаныш Имантайұлы Сәтбаевтың туғанына 125 жылдығына арналған "Қ.И. Сәтбаев - қазақ халқының біртуар қайраткері " тақырыбында қоғамдық әдістемелік пәндер бірлестігі және кітапхана меңгерушісімен оқырмандар конференциясы өткізілді. Қ.И. Сәтбаев- жер қойнауының құпияларын ашқан көрнекті ғалым, қазақстандық ғылымның негізін қалаушысы.Іс-шара бірінші курс қазақ және орыс топтарының қатысуымен өткізілді. Студенттер мемлекеттік және орыс тілдерінде академиктің өмірбаяны, геология, тарих, археология саласындағы ғылыми қызметі, сондай-ақ қазақ халқының мәдениетін зерттеу туралы қызықты материалдар дайындады. Бейнематериал қаралды, меңгеруші.кітапхана кітапханадағы әдебиеттермен таныстырды. 23.02.2024г. К 125-летию со дня рождения академика КазССР, великого геолога Каныша Имантаевича Сатпаева – выдающегося ученого, раскрывшего тайны земных недр, основоположника казахстанской науки в ГККП «Колледж индустрии питания и сервиса», методическим объединением общественных дисциплин и зав.библиотекой была проведена читательская конференция на тему «К.И. Сатпаев - великий сын казахского народа». Мероприятие провели с участием казахских и русских групп первого курса. Студенты подготовили на государственном и русском языках интересные материалы о биографии, научной деятельности академика в области геологии, истории, археологии, а также в исследовании культуры казахского народа. Был просмотрен видеоматериал, зав.библиотекой ознакомила с литературой, имеющейся в библиотеке.