Конкурс қорытындысы бойынша: • "Аспаздық ісі" құзыреттілігі I орын Ташходжаев Давлатхан - 94,00 II орын Курдюков Данил - 91,00 III орын Сахыбек Медет - 90,00 • "Кондитерлік ісі" құзыреттілігі I орын Сейдалиева Халима Октамовна 87,0 II орын Алимжанова Сарвиназ Ихтияровна 79,0 III орын Шишкалова Виктория Анатольевна 73,0 • "Наубайхана шеберлігі" құзыреттілігі I орын Ерсінбек Ақнұр - 89,1 IIорын Жаппарова Нұрия - 88,3 III орын Алпысбаева Нұрболсын - 86,2 • "Мейрамхана сервисі" құзыреттілігі I орын Сайлаубек Нұрбек - 94,5 II орын Марасилов Өмірбек - 92,5 III орын Турлибеков Мухамед - 90,05 Мұндай байқаулар WorldSkills стандарттары бойынша чемпионаттарға қатысатын студенттердің дағдыларын өлшеуге және салыстыруға мүмкіндік береді. Кәсіптік білім беру жүйесінің студенттері заманауи технологиялар мен үздік әлемдік тәжірибелерді оқып.Өңірлік, ұлттық және халықаралық чемпионаттарға қатысуға жолдама алады. Жеңімпаздарды құттықтаймыз және сәттілік тілейміз!