"Оқуға құштар колледж" 14.02.2024 ж. «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК-да «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында жыл сайын өтетін Халықаралық Кітап беру күніне орай «Кітап сыйла» акциясы өткізілді. Акцияның басты мақсаты-кітаптың керемет сыйлық болғанын және болып қала беретінін еске салу, өйткені кітаптарда адамның барлық даналығы жатыр. Кітап білім көзі. Акцияның міндеттері: кітапқа ұқыпты қарауды қалыптастыру, гуманизм мен қайырымдылық сезімдерін тәрбиелеу "Читающий колледж" 14.02.2024 года в "Колледже индустрии питания и сервиса" в рамках проекта «Читающий колледж» была проведена акция «Подари книгу нуждающимся», приуроченная к Международному Дню книгодарения, который проходит ежегодно 14 февраля. Главная цель акции - напомнить о том, что книга была и остается прекрасным подарком, ведь в книгах заключается вся человеческая мудрость. Книга источник знаний. Задачи акции: формирование бережного отношения к книге, воспитание чувств гуманизма и благотворительности.