Шымкент қаласы білім басқармасы «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай Шымкент қаласы «Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің ұйымдастыруымен «Birgemiz: Taza Alem» жалпыұлттық жобасы аясында “БІЗ ТАЗА ҚАЛА ҮШІН” «Eco Sana» сенбілік акциясына қатысты.
?Жобаның мақсаты – жастардың экологиялық білімін арттыру және қоршаған ортаның ластануына жол бермеу, мәдениеттілігін қалыптастыруға бағытталған. Ең бастысы қоқыс тазалау емес, қоқыс тастамау болатын.
?Бір жарым айға созылған сенбілік барысында қаламыздың төрт ауданында: Абай ауданы, Әл-Фараби ауданы, Қаратау ауданы, Еңбекші аудандарында көшпелі түрде күл-қоқыстар мен басқа да тұрмыстық қалдықтардан тазартылды.
?Жоба нәтижесінде Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжінің студенттік парламент өзін-өзі басқару ұйымы мүшелері арнайы Алғыс хатпен марапатталды.

Возможно, это изображение (стоит, велосипед и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)