Шымкент қаласы білім басқармасы «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК 22.10.2021ж Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған, «Жайдарлы Жайдарман»? ойыны 1-2 курстар арасында ұйымдастырылды.Сайыста 5 команда бақ сынады.
Әділ-алқа қазылары шешімі бойынша:
Бас жүлде «Армандастар» командасы
I орын иегері «Сүйкімділер» командасы
II орын иегері «Грант» командасы
III орын иегері «Аспазшылар» командасы
Сайыстың «Үздік ойыншысы» номинациясына аспаз мамандығының 1 курс студенті Байкенжеев Ұлан ие болды.
Мақсаты: Жайдарман ойнату арқылы студенттерді КТК ойындарына деген қызығушылықтарын арттыру және әрдайым сергек, жоғары көңіл-күймен жүруге баулу.
Студенттер сахнаға шығу арқылы сахна мәдениетін сақтауға, оның ішінде өзін-өзі ұстау, жүріс-тұрыс, сөйлеу мәдениетіне үйрету. Студенттерді қоғамда болып жатқан дүниелерді әзілмен жеткізу арқылы шыншылдыққа, адамгершілікке тәрбиелеу.
Жеңімпаздарды шын жүректен құттықтай отырып, алдағы уақытта қалалық, республикалық ойын жеңімпазы болуына тілектеспіз!

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)