ЖАСТАР САЯСАТЫ ЖӨНІНДЕГІ КЕҢЕС ӨТТІ✅

Шымкент қаласы «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК 27.10.2021ж ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай Шымкент қаласы ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасының «Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің ұйымдастыруымен «ЖАСТАР ҚОҒАМНЫҢ ҚОЗҒАУШЫ КҮШІ» атты Шымкент қаласы әкімдігі жанындағы жастар саясаты жөніндегі кеңеске Жастар ісі жөніндегі инспектор М.Мекембай және колледжің белсенді студенттері қатысты.
?️Кеңестің мақсаты мемлекеттік жастар саясатын жүзеге асыруда және жастар арасындағы шешімін таппаған күрделі мәселелерді шешу жолдарын қарастыру, жастарға арналған мемлекеттік бағдарламалардың орындалу барысын қадағалау.
?️Кеңесте Шымкент қаласындағы мемлекеттік жастар саясатының жүзеге асырылуында жеткізген нәтижелері, жастардың дамуы мен шешімін таппай жүрген мәселелер айтылып, мемлекеттік бағдарламаны тиімді пайдаланып, нәтижесін көріп отырған жастар өз ойларымен бөлісті.
#Тәуелсіздікке30жыл
#Шымкентжастаркеңесі
#Тәрбие_шымкент

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)