16.02.2021ж . МКҚК « Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі»
конференцзалында 1- курс студенттерімен «Ауғанстан – қасірет пен қайғы» атты іс-шарас барлық санитарлық нормалар сақталып өткізілді. Елбасы « Рухани жаңғыру» бағдарламасында « Өткенді тану, тарихты терең пайымданып оған әділ баға беру, үлкен парасаттылық пен жауапкершілікті талап етеді» деген. 15 ақпан- Кеңес әскерлерінің Ауғанстан жерінен шығарылған күніне арналған тақырыптық кездесуге Қонырбасов Марат Әлтөреұлы мен Юнусов Мухамедали Юсупалиевич Ауған соғысының ардагерлері шақырылды. Кездесу барысында қонақтар сол кездегі қиын- қыстау кезендердің бастан кешкен оқиғаларымен бөлісті. Колледждің тарих пәнінің оқытушылары Г.Б.Ертаева, Г.Б Базарбай, Г. А Сейфолла жыне
АӘД пән оқытушысы Д.М Аралбаев 1979- 89 ж.ж ауған соғысы жайлы презентация және бейнероликтер көрсетті. Ауған соғысындақаза болған жауынгерлерді бір минут үнсіздікпен еске алды.

В ГККП « Колледж индустрии питания и сервиса» 16.02.2021 г. прошло мероприятие, посвященное Дню вывода советских войск из Афганистана. В рамках программы « Рухани жаңғыру» Елбасы отметил : « Признание прошлого, глубокое осмысление истории и объетивная оценка ее требует огромного интеллекта и ответственности». МО общественных дисциплин и преподаватель НВП Аралбаев Д. М организовали встречу с ветеранами воинами- афганцами: Қоңырбасовым Маратом Әлтореұлы и Юнусовым Мухамедали Юсупалиевичем. В конференцзале колледжа, с соблюдением санитарных норм, с ветеранами и студентами прошел урок Мужества по теме: « Афганистан- наша память и боль». Преподаватели истории Ертаева Г.Б, Базарбай Г.Б, Сейфолла Г.А рассказали об афганской войне 1979-89-х г.г. Были продемонстрированы презентации и видео. Ветераны ответили на вопросы студентов, поделились своими воспоминаниями о войне. В конце мероприятия все присутствующие почтили память павших минутой молчания.