«Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК ZOOM бағдарламасы арқылы Қоғамдық пәндер Бірлестігінің ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Исатай Тайманұлының (1791- 1838) 230 жылдығына орай тарихи кеш өткізді.
Іс-шараға колледжің қазақ және орыс топтары түгел белсенді қатысты. Тарих пәнінің оқытушылары Ғ.Б. Ертаева мен Г.Ә.Сейфолла, Г.Б.Базарбай білім алушыларға Бөкей Ордасындағы көтерілісті, оның шығу себептерін түрлі презентация мен бейне көрсетілімдер арқылы жеткізе білді.
Сонымен қатар саяси қоғам белсенділері Исатай Тайманұлы мен Махамбет Өтемісұлының өмір жолына қатысты түрлі деректерді студенттер өз бетінше ізденіп, ойларын ортаға салды.

В ГККП « Колледж индустрии питания и сервиса» в рамках программы« Рухани жаңғыру» через ZOOM было организовано и проведено МО общественных дисциплин исторический вечер, посвященный 230 –летию батыра Исатая Тайманулы ( 1791- 1838 г.г). В мероприятии приняли активное участие студенты русских и казахских групп. Преподаватели истории Ертаева Г.Б, Сейфолла Г А, Базарбай Г. Б и студенты подготовили интересные материалы, презентации, видео , касающиеся биографии и политической деятельности руководителей восстания в Букеевской Орде
( 1836- 1838 г.г.) Исатая Тайманова и Махамбета Утемисова.