10.02.2021ж «Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі» МКҚК студенттерімен жоспарға сәйкес сыбайлас жемқорлыққа қарсы «Адалдық сағаты» мен «Саналы ұрпақ» жобасы өткізілді. Жобаның мақсаты білім саласындағы жемқорлыққа тосқауыл қою негізінде өткізілді. Сонымен қатар білім алушылардан жасырын сауалнама алынды.
Сауалнама қорытындысы бойынша, оқу барысында ешқандай сыбайлас жемқорлыққа қарсы жағдайлар анықталмады. Студенттер сауалнамаға ашық, еркін жауап берген.

10 февраля 2021 года в ГККП « Колледж индустрии питания и сервиса», согласно плану антикоррупционных проектов « Адалдық алаңы» и « Саналы ұрпақ», с целью предупреждения и противодействия коррупции в сфере образования, было проведено анонимное анкетирование среди студентов. По итогам анкетирования коррупционных действий в процессе обучения выявлено не было. Ответы студентов были полными и объективными.