"Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" МКҚК-да 1-3 курс студенттері арасында онлайн режимде топ сағаттары өткізілді. Топ сағатының тақырыбы ҚР Президенті Қасым - Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың "Тәуелсіздік бәрінен қымбат" атты мақаласын талқылауға арналған. Мақаланың негізгі мақсаты-тәуелсіздік құндылығын түсіну және білу.
Мақалада Президент: "Біздің мақсатымыз-қуатты экономикасы және берік рухани-адамгершілік негіздері бар мықты мемлекетті келесі ұрпаққа қалдыру. Қазақстан алға жылжуын жалғастыру үшін біз оны патриотизм және ұлттық мүдделерге адалдық рухында тәрбиелеуіміз керек". Топ жетекшілері мен студенттер мақаланың негізгі ережелері мен Қазақстанның 30 жылдағы жетістіктерін талқылады.

В ГККП « Колледж индустрии питания и сервиса» были проведены классные часы среди студентов 1-3 курсов в онлайн режиме. Тема классного часа посвящена обсуждении статьи президента РК Касым- Жомарт Кемелулы Токаева « Независимость самое дорогое». Основная цель статьи, понимание и знание ценности Независимости.
В статье, Президент отметил: « Что наша цель – оставить следующему поколению сильное государство с мощной экономикой и прочными духовно-нравственными устоями. Чтобы Казахстан продолжил свое движение вперед, мы должны воспитать его в духе патриотизма и преданности национальным интересам». Руководители групп и студенты обсудили основные положения статьи и достижения Казахстана за 30 лет.