6 Колледж»  МКҚК  2019 жылдың 28 қаңтар мен 8 ақпан аралығында  «Құқық бұзушылықтың алдын алу –басты міндет» атты онкүндік№ 6 колледж студенттері 7 ақпан 2019 жылы А.С.Пушкин атындағы Түркістан облыстық әмбебап ғылыми кітапханасында Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдаррухани жаңғыру», «Ұлы даланың жеті қыры» мақалалары аясында,  жазушыҚазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Мархабат Байғұттың 2019 жыл — Жастар жылы деп жариялануына орай өткен «М.Байғұттың болмысы — жастар санасында» атты кездесу кешіне қатысып, өз ойлары мен өнерлерін ортаға салып, керемет  әсер алып, рухани байлыққа кенелді. Студенттер  жазушының студенттік өмірінен, астарға тәлім тәрбие беретін көрініс қойды.Белсенділік танытқан студенттер кітапхана асшылығының алғыс хатымен марапатталды. Кешті ұйымдастырған кітапхана  ұжымына  алғыс білдіреміз.