Білім басқармасына қарасты 12.12.2019 күні №6 колледжде “Елімнің бақытын тербеткен тәуелсіздік»атты және де биыл тәуелсіздігімізге 28 жыл толуына орай «Қазақ елінің тарихын» 13 кезеңге бөліп, әр кезге арнайы тоқталып тәрбие сағатын өткіздік! Осылайша студенттер әр түрлі қойылымдар қойып,тарихтың ішіне көз қырларын салды.Тәуелсіздік күні – қазақ халқының тарихындағы аса маңызды мереке. Бұл күн Қазақстанның тарихи таңдауын көрсетеді – біздің ата-бабаларымыздың армандаған тәуелсіз, азат және алып мемлекеттің болу күні.
Сол себептен де, бұл күн әрбір азаматтың есінде қалуы тиіс.
Тәуелсіздік – ол ұлттық мемлекеттік, оның тамыры – жасампаздық рух, ұраны – ел мен халық. Олай болса, өміршендік пен кемелділік аясында өмір сүріп, бейбітшілік, татулық туын биікке көтерген Қазақстан халқы және де, 6 колледж студенттері жаңа әлемнің жаңалықтарына ұмтыла бермек.