«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» 2018 жылғы 4 сәуірде Оңтүстік Қазақстан облысының білім колледжінде # 6 колледжде Көшбасшы Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласын насихаттау мақсатында, Оңтүстік Қазақстан облысының білім беру жоспарына сәйкес 2017-2018 академиялық жылдың Фестивальдің мақсаты -

рухани жаңғыруды бағдарламалық мақалаға енгізу, талантты балаларды сахнаға шығару, ұлттық мәдениет пен әдебиетті насихаттау, жасөспірімдердің туған жерге деген сүйіспеншілігін арттыру.
Фестиваль барысында «Жас Тарқан» тақырыбында «Жерұйық» және «Кербез» би топтарының жаңа әндері ұсынылды.
Мың бишілер өз кезегінде көрермендердің көңілін көтеріп, колледж студенттері көрермендерге «Қазақ әліпбиінің өткені, бүгіні және болашағы» тақырыбында сахналық презентация ұсынды.
Өнер фестиваліне зиялы қауым өкілдері, колледж ұжымы және БАҚ өкілдері қатысты.