YPEER еріктілерінің қатысуымен «Жастар зорлық зомбылыққа қарсы» атты жастар ісі жөніндегі комитеттің ұйымдастыруымен өткен пікірталас турнирі

«Сана Сезім» әйелдер бастамаларының құқықтық орталығы мамандарының қатысуымен «Әлемді зорлық зомбылықсыз құру жолдары» тақырыбында дөңгелек үстел

Балаларға қатысты зорлық-зомбылық және қатігездіктің алдын алу мәселелері бойынша әдістемелік нормативтік құқықтық әдебиет көрмесі.

Шымкент ҚІІД Әл-Фараби ІІБ ЖПҚБ зорлық-зомбылықтан қорғау тобының аға инспекторы полиция майоры Г.Моминова, И.Деминамен және т.б. шақыруымен студенттердің құқықтары мен міндеттері туралы «Өмірдің қауіпті қырлары және олардан өту жолдары », «Өкпелеу және қорлаудан сақ балалар » және т.б. кездесу.

Кәмелетке толмағандарға қатысты зорлық-зомбылық қылмыстардың, соның ішінде сексуалды сипаттағы қылмыстардың алдын алу мәселелері бойынша құқық қорғау органдарының қызметкерлерінің қатысуымен «Отбасындағы зорлық-зомбылық: балаға қалай көмектесуге болады?»; «Жазалау және ынталандыру мәселелері бойынша ата-аналардың педагогикалық мәдениеті » ата-аналар жиналысы.

Шымкент қаласы отбасы балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының «Жастар ресурстық орталығы» КММ маманы Камбар Жани Сайдуллаұлының қатысуымен «Ұрпақтар арасындағы диалог» атты сұхбат.

№ 6 колледж МКҚК студенттерінің Әл-Фараби аудандық прокуратурасының прокуроры Н.Р. Бахашбаевпен «Тыңдалуға құқық» тақырыбында семинар